Vind IL

Hovedstyret

Hovedstyret

Styret i Vind 2017 - 18

Rolle Navn Email Tlf

Leder

Richard Søfteland Jensen

rsj@alver.as 

970 67 270

Nestleder

Jogrim Ristebråthen

jogrim@gjovikregionen.no  478 88 027

Styremedlem

Jon Rønningen

jon.ronningen@accountor.no

950 34 735

Styremedlem

Jens Petter Markestad

jens@mjosbil.no 

911 74 090
Styremedlem Anders Myhre anders.myhre@syljuaasen.no   920 81 581

Styremedlem

Pernilla Egedius - leder langrenn

Pernilla.Egedius@gjovik.kommune.no  954 62 462

Styremedlem

Tone Pettersen - leder fotball

tone.pettersen@gjovik.kommune.no 

995 96 389

Styremedlem Arnstein Kolve - leder Amerikansk Fotball swans@vindil.no  473 53 008

Vara  

Ole Hernik Evensen

ohe@online.no 

482 88 964

Vara

Eivind Merok

em@ostforsk.no

454 03 429

Vara Knut Arild Bakke

kbakke@vestre-toten.kommune.no 

971 11 997
       

Vind Idrettslag
Besøksadresse: Vestre Totenveg 523
Postboks 726, Kirkeby, 2805 Gjøvik

Tlf: 61 17 60 34   e.post: vind@vindil.no Kontaktperson: Ketil Gjerde -  Daglig leder: ketil@vindil.no / 943 49 080

©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift