Vi gratulerer J-15 med plass i neste års Regionserie. Dette ble klart etter en overbevisende 3-0 seier mot Lillehammer KFK på Stampesletta i går kveld.
Laget som består av jenter født 2007 og 2006 spilte en god kamp til tross for at hjemmelaget gikk ut i full fart og sto veldig høyt den første halvtimen, men de orange og blå heltinnene tok over initiativet i kampen og kunne med litt hell tatt ledelsen ved Elise like før pause.
Andre omgang tilhørte i stor grad Vind og tar ledelsen like etter sidebyttet ved Frida. Elise økte ledelsen til 2-0 på et fint langskudd og Dorthe punkterte kampen med sin 3-0 scoring.
Regional serie er det samme som interkrets og består av lag fra Oslo, Akershus, Indre Østland og Østfold. Totalt 12 lag. Det spilles dobbel serie, og vinneren blir regional mester.
Siste kommentarer